(© sxc.hu (archiwum))

Poznaj naturalny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Szukasz sposobu na przyspieszenie procesu odchudzania? Zamiast kawy czy klasycznej czarnej herbaty, wypij filiżankę białej herbaty. Napój ten hamuje powstawanie komórek tłuszczowych. Ponadto wspomaga rozpad tłuszczu. Pijąc ją, nie musisz się martwić, że zatruwasz się jakimiś podejrzanymi, wysoko przetworzonymi specyfikami, ponieważ biała herbata jest naturalnie suszona na słońcu. To jednak nie wszystko. Biała herbata jest bogatym źródłem antyoksydantów, posiada ich więcej niż zielona herbata. Dzięki systematycznemu piciu białej herbaty, możemy cieszyć się nie tylko szczuplejszym ciałem, ale też piękną skórą.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:
Porady

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marieta

Białej herbaty jeszcze nie próbowałam,tylko zielona czasem i do odchudzania stosuję jeszcze dietę i therm lina fast.Kilogramów coraz mniej!

Kasia (gość)

Te wyrzeczenia mnie zawsze najbardziej odstraszały, no bo jak to, zrezygnować ze słodyczy? Wstawać rano, żeby ćwiczyć? Wcześniej czy później i tak rezygnowałam. Ostatnio trafiłam do fajnego dietetyka, który rozpisał mi dietę, ćwiczenia i suplementację. Dal mi green barley slim z pędami młodego jęczmienia. Jest naturalny, czuję się po nim fajnie, lekko i nie mam napadów głodu.

efka (gość)

Żeby schudnąć trzeba dużo wyrzeczeń , ostre ćwiczenia i dieta, nie każdy ma tyle zapału, ale można sobie nieco pomóc w odchudzaniu, wpiszcie sobie w google - xxAlly radzi jak szybko schudnąć