W Pelikanie Łowicz trenuje Francuz W Pelikanie Łowicz trenuje Francuz

W Pelikanie Łowicz trenuje Francuz (© Fot. Polska Press)

Był w Olympique Lyon, jest w Pelikanie. Pelikan Łowicz wyraźnie celuje w zatrudnienie piłkarza z Europy zachodniej. Wprawdzie nie wyszło z, urodzonym w Londynie Ghanore Ambrose, ale niewykluczone, że wiosną w drużynie trenera Piotra Zajączkowskiego będzie grał Yoann Fellrath. To 23-letni piłkarz urodzony w Lyonie (Francja).

Był w Olympique Lyon, jest w Pelikanie
Piłkarskiego abecadła uczył się w tamtejszym Olimpique. Potem był ASLyon Duchere, a następnie wyjazd do Kanady, gdzie grał w reprezentacji Uniwersytetu Elans de Garneau. Strzelił tam nawet 18 goli w 10 meczach. W lutym 2015 roku przeniósł się do Kolumbii. Tam grał Olimpii Medelin, a potem Deprtivo Medelin. To drużyny rywalizujące na trzecim szczeblu. Po Kolumbii był epizod w Waterford United (Irlandia), a ostatnio amatorski Eastbourne Borough (Anglia).

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!