Dziesięć medali MKLA Łęczyca [GALERIA!]

Łukasz Janikowski
Dziesięć medali MKLA Łęczyca
Dziesięć medali MKLA Łęczyca nadesłane
Dziesięć medali zdobyli młodzicy MKLA Łęczyca na Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa Łódzkiego Młodzików.Dwukrotnie na podium stawała Oliwia Podlińska .Zajęła pierwsze miejsce z bardzo dobrym rekordem życiowym (12.17 m) w pchnięciu kulą i trzecie w rzucie dyskiem (32.43 m).Dwoma medalami może pochwalić się także Jakub Staniszewski.Złotym w skoku wzwyż 184 cm (r.życiowy) i srebrnym w biegu na 110 m przez płotki (16.29 s).

W pięcioboju pierwsze miejsce zajął Szymon Kłosiński 2465 pkt,drugie Paweł Rybarczyk 2262 pkt,trzecie Adrian Walczak 1947 pkt.Brązowe medale dla Łęczycy zdobyli:Adam Jaśkiewicz w biegu na 110 m przez płotki (16.91 s),Krystian Nowakowski w skoku o tyczce (3.10 m) i Martyna Tomes w skoku w dal (4.92 m)Dobrze spisywali się także pozostali reprezentacji Łęczycy.Czwarte miejsce w skoku wzwyż dziewcząt z nowym rekordem życiowym zajęła Natalia Janiszewska 145 cm,piąta z tym samym wynikiem była Martyna Tomes. W tej samej konkurencji czwarty wśród chłopców był Krystian Nowakowski 170 cm(r.życiowy),piąty Dominik Nowakowski 160 cm.Czwarte miejsce w biegu na 110 m przez płotki zajął Maciej Kamiński.Rekordy życiowe poprawili także:Bartosz Subocz 600 m (1.35.03 min),Szymon Osowski rzut dyskiem (31.95 m),Jakub Florczak i Krystian Darmach w skoku o tyczce (obaj 2.20 m) Gabriela Flejszman rzut dyskiem (27.56 m).

(info&foto: MKLA Łęczyca )