23 kwietnia dokument zostanie wyświetlony w Multikinach.

Reżyser Brett Morgen (nominowany do Oscara) zaprezentuje intymny dokument zawierający mieszankę prywatnych archiwów Cobaina oraz nigdy wcześniej nieprezentowanych domowych nagrań wideo. Wśród nich m.in. wywiady z rodziną i najbliższymi współpracownikami, a także z jego żoną – Courtney Love.

Film ukazuje sprzeczności pomiędzy tym kim był Kurt, a tym jak odbierali go inni. Przedstawia życie wybitnego artysty od najmłodszych lat, które spędził w rodzinnym Aberdeen przez wyżyny sławy. "Cobain: Montage of heck" zebrał świetne recenzje na festiwalach filmowych Sundance i w Berlinie, teraz polscy fani będą mogli zobaczyć go na ekranach kin sieci Multikino.

Zobacz też: Jest zwiastun "Montage of Heck", filmu o Kurcie Cobainie [WIDEO]

Film zostanie zaprezentowany w czwartek (23 kwietnia) o godzinie 20. w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze, Lublin, Katowice.

"Cobain: Montage of heck" w Multikinie - bilety


- 25 zł normalne
- 20 zł Facebook
- 20 zł Multikino&Gala

Bilety trafią do sprzedaży 24 marca. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online.

Samobójczy list lidera Nirvany na koszulkach. Gdzie leży granica dobrego smaku?

Agencja TVN/x-news[/i]

Aktualności muzyczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!