Monodram Jacka Kawalca 16 marca w Domu Kultury w Łęczycy Monodram Jacka Kawalca 16 marca w Domu Kultury w Łęczycy

Monodram Jacka Kawalca 16 marca w Domu Kultury w Łęczycy (© mat. promocyjne)

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na monodram "Ta cisza to ja", w którym główną rolę gra znany aktor Jacek Kawalec. Spektakl odbędzie się w czwartek 16 marca o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Autorem monodramu "Ta cisza to ja" jest Jan Jakub Należyty. Jak czytamy na stronie "Teatru Kamienica", opowiada on o trzech nałogach: O nałogu alkoholowym, o nałogu aktorstwa i o nałogu miłości. O tym, że dwa pierwsze nałogi dotyczą niektórych, a ten trzeci dotyka każdego. Monodram Jacka Kawalca opowiada historię niegdyś uznanego aktora, który dziś jest w połowie kloszardem, Żebrać nie pozwalają mu jedynie resztki własnej godności. Ima się różnych zajęć, gra na ulicy, pilnuje samochodów, nieproszony oprowadza wycieczki po stolicy i głośno wspomina swą artystyczną przeszłość.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!