Morderczy bieg, czyli IV ExTERMYnator w Uniejowie [ZDJĘCIA]

Bieg ExTERMYnator w Uniejowie
Grzęźli w błocie, przeciskali się drynami, wdrapywali na przeszkody i maszerowali naprzód, aby przemierzyć 8-kilometrową trasę IV Biegu ExTERMYnator.

W biegu wystartowało i ukończyło go 71 uczestników a zwycięzcą został Adam Łukasiak z Zespołu Szkół im. J.Grodzkiej w Łęczycy, który powtórzył sukces z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajął Krzysztof Krygier z Łodzi (ACCENTURE), a trzecie Piotr Werner z Malanowa (KM Maraton Turek).

Pierwsze miejsce wśród kobiet z czasem 1:40:23 zajęła Bernadeta Kowalewska-Gołdyka z KB Maraton Turek. Najlepszym zawodnikiem Klubu Biegacza Geotermia Uniejów został Kamil Pecyna z Uniejowa, który z czasem 01:34:09 zajął 14. miejsce. Ekstremalną nagrodą dla zwycięzcy biegu był skok ze spadochronem, a za kolejne miejsca na podium lot paralotnią i lot motolotnią. Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i koszulki finishera.

Organizatorami biegu byli: Klub Biegacza Geotermia Uniejów, I Dywizjon Lotniczy Leźnica Wielka, Urząd Miasta w Uniejowie, PGK Termy Uniejów sp. z o.o. i Geotermia Uniejów sp. z o.o.