Rozkład jazdy cz.II
PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY | ||||
Przyjazd | Kierunek | Przez | Stan. | Odjazd |
4:40F, 5:40F, 6:40A, 7:38F, 7:40F, 7:42FG, 8:40U, 8:40Uź, 8:42FG, 9:40F, 10:40U, 10:40Uź, 11:40F, 12:40U, 12:40Uź, 13:40F, 14:40U, 14:40Uź, 15:10F, 15:30A, 15:40F, 16:40U, 16:40Uź, 17:10FG, 17:40F, 18:10FG, 18:40U, 18:40Uź, 19:40F, 20:40Uź, 21:40F | Pabianice/Bugaj | 3 | 4:00F, 5:00F, 6:00F, 6:10FG, 7:00A, 7:00Uź, 8:00F, 9:00U, 9:00Uź, 10:00F, 11:00U, 11:00Uź, 12:00F, 13:00U, 13:00Uź, 14:00F, 15:00U, 15:00Uź, 15:40FG, 16:00F, 16:40FG, 17:00U, 17:00Uź, 18:00F, 19:00U, 19:00Uź, 20:00F, 21:00U | |
6:10F, 7:10F, 8:10U, 8:10Uź, 8:12FG, 9:10F, 10:10U, 10:10Uź, 11:10F, 12:10U, 12:10Uź, 13:10F, 14:10U, 14:10Uź, 15:10F, 16:10U, 16:10Uź, 17:10F, 18:10U, 18:10Uź, 19:10F, 20:10F, 20:10Uź, 21:10F | Pabianice/Szpit | 3 | 5:30F, 6:30F, 6:30Uź, 7:30F, 8:30U, 8:30Uź, 9:30F, 10:30U, 10:30Uź, 11:30F, 12:30U, 12:30Uź, 13:30F, 14:30U, 14:30Uź, 15:30F, 16:30U, 16:30Uź, 17:30F, 18:30U, 18:30Uź, 19:30F, 20:30F | |
14:25A | Pajęczno | Łask, Szczerców | 4 | 7:00A |
9:30Ucn | Pajęczno | Pabianice, Szczerców | 4 | 16:10Ucn |
9:00L156 | Pajęczno | Piotrków, Sulmierzyce | 2 | 12:00L156 |
10:20F, 15:35U | Pęczniew | Konstantynów, Małyń | 6 | 6:10F, 10:40U |
Piła | Uniejów, Gniezno | 7 | 12:00PLaf | |
6:30A, 7:30F, 8:10L, 8:55F, 10:00F, 12:50L, 14:30F, 15:50A, 16:50F, 18:00L+, 19:30A, 21:40D | Piotrków | Tuszyn, Srock | 2 | 6:20F, 8:10F, 8:30L, 10:10F, 14:30F, 15:20L+, 17:40F, 18:30L+, 19:40L+, 20:30L+, 22:00D |
5:40F | Piotrków | Tuszynek, Szp, Srock | 2 | 19:00 |
8:05A, 11:13A, 12:05, 13:33A, 14:23U, 15:05L, 17:33U, 18:25 | Piotrków | Tuszynek, Szp, Wola Kamocka | 2 | 6:40A, 7:50A, 9:20A, 11:00U, 12:50, 14:20U, 15:50L, 20:10L |
9:25L, 15:15U, 20:45U | Płock | Głowno, Gąbin | 7 | 7:55U, 10:05L, 12:25U |
11:05PNnc | Płock | Kutno | 7 | 19:00PLf< |
13:15U | Płock | Łęczyca, Kutno | 7 | 12:45U |
11:10U, 15:10U, 16:40U, 19:10Um | Płock | Piątek, Kutno | 7 | 8:05U, 10:15U, 15:25U |
19:15s | Płock | Piątek, Żychlin | 7 | 11:25s |
9:23UV, 18:15Un | Płock, D.A./D.K. | Łęczyca, Gostynin | 7 | 10:55UV, 19:05Un |
6:15Uc, 9:35A | Poddębice | Małyń, Jeżew | 6 | 15:40Uc |
19:18Um: | Poznań | Poddębice, Konin, D.A. | ||
10:24UP, 14:24UP | Poznań | Uniejów, Konin, D.A. | 7 | 14:00UP, 18:00PUn |
17:25UP | Poznań | Uniejów, Konin, D.K. | 7 | 6:30UP |
19:00N+ | Przedbórz | Bełchatów, Ręczno | ||
14:31L+, 19:21L+ | Przedbórz | Tuszyn, Sulejów | ||
10:15L | Przysucha | Piotrków, Opoczno | 2 | 11:45Fm |
Przysucha | Tomaszów M., Opoczno | 1 | 6:30Aó | |
9:22PU, 12:12PNmś, 17:12PN | Radom | Piotrków, Przysucha | 2 | 11:10PU, 15:10PNmś, 18:10PN |
10:10Umś, 13:50UP, 17:16NPm | Radom | Tomaszów M., Odrzywół | 1 | 6:00L, 13:30UPś, 18:30Nm |
13:20CU, 22:25CN | Radomsko | Bełchatów, Kamieńsk | 3 | 6:50U, 17:00N |
9:20Um, 14:35Um, 19:30Un | Radomsko | Bełchatów, Kleszczów | 3 | 12:10Um, 15:40Un, 20:50Um |
8:37PUm | Radomsko | Piotrków, Kamieńsk | 2 | 15:00PUm |
9:00Um, 15:05Um | Radomsko | Piotrków, Przedbórz | 2 | 11:40Um, 17:10Um |
8:05U | Rusiec | Łask, Szczerców | 4 | 15:30U |
15:15L+, 19:31L+ | Ruszenice | Piotrków, Sulejów | ||
11:30UP | Rybnik | Piotrków, Radomsko | 2 | 14:10UP |
20:50U+ | Rychłocice | Łask, Sędziejowice | ||
19:45PU | Rymanów Zdrój | Końskie, Szczucin | 2 | 9:00PU |
12:50Uś | Rzeczyca | Kurowice, Inowłódź | ||
13:50PNn | Rzeszów | Kielce, Stalowa Wola | 2 | 6:00PNn |
20:15PLn | Rzeszów | Kielce, Tarnobrzeg | 2 | 13:10PLn |
Rzgów | 2 | 7:50A< | ||
9:18A | Rzgów-Centrum Handlowe | |||
7:42Nl, 17:12U | Sieradz | Lutomiersk, Prusinowice | 6 | 18:00U |
6:35Nl | Sieradz | Lutomiersk, Zduńska Wola | 6 | 16:50Ni, 20:00U7) |
19:50^ | Sieradz | Łask, Burzenin | ||
8:30L+6v, 11:50Fm, 13:10F, 14:00U, 14:30F | Sieradz | Łask, Zduńska Wola | 5 | 9:40Fm, 10:30F, 12:00Fm, 13:00L, 15:10L+6v, 15:50U, 18:50Um, 19:50Ni, 20:30^ |
7:35Fm, 12:00Fm, 15:30Fm, 19:00Fm | Sieradz | Szadek, Warta | 6 | 12:10Fm, 14:30Fm, 16:00Fm, 20:20Fm |
Sieradz | Szadek, Zduńska Wola | 6 | 11:10F | |
17:05Nn | Sierpc | Łowicz, Płock | 7 | 17:45Nn |
9:52PUc | Skarżysko Kam. | Piotrków, Końskie | 2 | 16:00PUc |
Skotniki | Tuszyn, Sulejów | 2 | 16:20L | |
19:27PNn | Słupsk | Włocławek, Chojnice | 7 | 11:40PL |
9:25F, 17:15Nm | Szczerców | Łask, Zelów | 4 | 12:20F |
16:00NiP | Świeradów Zdrój | Sieradz, Jelenia Góra | 5 | 7:00NlP |
13:02A | Świnice | Ozorków | ||
15:01U | Świnice | Poddębice, Niewiesz, Sk | ||
12:50UP | Tarnobrzeg | Kielce, Staszów | ||
Tarnobrzeg | Piotrków, Sandomierz | 2 | 16:30UP | |
6:55Fm, 7:50Fm, 14:15Dś/, 17:55Un | Tomaszów M. | Czarnocin | 1 | 7:40Fm%, 9:30L|, 12:30An, 16:30U |
11:45A | Tomaszów M. | Czarnocin, Ujazd | 1 | 5:50A |
8:45Fm% | Tomaszów M. | Koluszki, D.K. | 1 | 18:20U+ś |
5:20L, 6:10Aó, 6:40A6, 8:05L+, 8:50U, 9:20L, 9:506v, 11:106v:, 11:40LCś, 12:20Uś, 15:10Unś, 18:50Uh, 20:20Dś | Tomaszów M. | Kurowice, Ujazd | 1 | 12:00Am, 12:50Lś, 13:20Uś, 15:00U, 17:30U, 19:00Un, 19:20Lś+, 19:40+Uś, 20:20Uh, 21:40Dś, 22:10U+ś |
10:05U | Tomaszów M. | Tuszynek, Szp. | 1 | 15:20L/ś |
11:40F, 20:50UBh | Tomaszów M. | Ujazd | 1 | 7:00F, 17:10UBh |
7:30Fm%, 18:10L+ś | Tomaszów M. | Wolbórz | 1 | 11:20Fm%, 17:50L+ś |
20:40U | Turek | Aleksandrów, Uniejów | 6 | 15:05U |
7:58A | Turek | Ozorków, Uniejów | 6 | 13:25A |
8:37U, 9:14PA, 10:14PU, 14:32U, 21:32Un | Turek | Poddębice, Uniejów | 6/7 | 11:05U, 16:05PU, 19:05U5+, 19:55Un, 22:00Un |
8:05U, 16:05Um | Turek | Szadek | 6 | 10:20U, 18:30U |
10:40U | Turek | Warta, Goszczanów | 6 | 13:10U |
9:556v | Tuszyn, Rynek | Rzgów-Rynek | 2 | 8:106v |
11:20+U | Tuszynek, Szp. | 2 | 10:00+U | |
15:33PUnc | Wałcz D.K. | Uniejów, Gniezno | ||
9:30P, 11:30P, 13:30P, 15:30P, 17:30P, 19:30P, 21:30P | Warszawa al. Jan. | Rawa Maz. | 7 | 6:00P, 8:00P, 10:00P, 12:00P, 14:00P, 16:00P, 18:00P |
19:20P, 21:20P | Warszawa Okęcie | Głowno, Sochaczew | 7 | 7:10P, 9:10P |
9:50U, 13:45U, 19:30^ | Warta | Szadek | 6 | 6:00U, 8:30U, 20:00^ |
19:00U+ | Widawa | Łask, Patoki | ||
8:50HF, 16:55U | Widawa | Łask, Sędziejowice | 4 | 7:20F, 8:50F, 10:20A, 18:30U, 21:20U+ |
6:40F, 7:55F | Widawa | Pabianice, Zduńska Wola | 4 | 14:30F |
19:35PUo7 | Wieluń | Łask, Konopnica | 4 | 20:30PUo7 |
7:35Fm, 9:05UC, 9:20PFm, 12:35U, 15:15U, 18:40PU57, 21:12UB | Wieluń | Łask, Widawa | 4 | 6:40U, 9:20Fm, 11:20U, 12:50Fm, 14:40UB, 16:00UP, 19:20U57 |
11:00U, 15:50Un | Wieluń | Łask, Wola Wiązowa | 4 | 13:50U, 16:50Un |
9:35A, 14:45Un | Wieluń | Widawa, Działoszyn | 4 | 11:10A, 16:20Un |
9:05Fm | Wieruszów | Łask, Wieluń | ||
17:40Pp | Władysławowo | Włocławek, Gdynia | 7 | 9:10Pp |
10:50L, 18:20Um | Włocin | Zduńska Wola, Błaszki | 5 | 15:10Fm |
10:12U | Włocławek | Krośniewice | 7 | 13:05L |
8:19U | Włocławek | Lubień Kuj. | 7 | 15:40L |
8:50Um, 9:37A | Włoszczowa | Piotrków, Przedbórz | 2 | 12:10Um, 13:20A |
7:25F, 8:50S | Wola Wiązowa | Łask, Widawa | ||
9:36S | Wolbórz | Czarnocin | 2 | 13:10S |
12:04PU | Wrocław | Sieradz, Kępno | 5 | 13:40PU |
8:20U | Zakrzow-Wieś | Piotrków, Opoczno | 2 | 10:30U |
18:45P | Zamość | Piotrków, Biłgoraj | 2 | 10:00P |
10:10F | Zduńska Wola | Łask | ||
Zduńska Wola | Szadek | 6 | 15:30F | |
6:25A, 13:35U, 15:45NC | Zelów | Pabianice, Łask | 4 | 10:00U, 13:30F, 14:10F, 14:50A, 18:00U |
6:50A | Zygry | Konstantynów, Małyń | 6 | 16:10UBe |
20:00L+ | Żarnów | Piotrków, Sulejów | 2 | 9:40A, 15:20F |
**
Legenda**
$ - kursuje w letnie wakacje szkolne z wyjątkiem świąt i niedziel
% - nie kursuje od 11.VII do 31.VIII
) - kursuje 26.XII i poniedziałek wielkanocny
* - kursuje od piątku do poniedziałku od 15.VI do 24.IX 2001
+ - kursuje w dni świąteczne - niedziele i święta
/ - nie kursuje 11 listopada
1 - kursuje w poniedziałki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
: - nie kursuje w Wielka Sobotę
; - nie kursuje 1,2,3 maja
< - kurs przelotowy - kasa nie prowadzi sprzedaży
A - nie kursuje w niedziele i święta
B - kursuje codziennie oprócz sobót
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - nie kursuje 24, 25, 26, 31.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych od poniedziałku do piątku w dni robocze
L - nie kursuje 25, 26.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy
N - nie kursuje 25.XII i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
P - kurs pośpieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25.XII, Nowy Rok i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
V - kurs pośpieszny
W - kursuje w okresie wakacji szkolnych
- nie kursuje na odcinku Konin-Licheń od 15.XII do 15.IV
^ - kursuje w niedziele od 27.V do 30.IX
a - nie kursuje 2 stycznia
b - kursuje od 1.VII do 31.VIII
c - nie kursuje 26.XII
e - nie kursuje 01, 03.V, Boże Ciało, 15.VIII, 01,11.XI
f - nie kursuje 27.XII
g - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych
h - nie kursuje 24.XII
i - nie kursuje w drugi dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
l - nie kursuje 24.XII, oraz Wielką Sobotę
ł - nie kursuje na odcinku Konin-Licheń w okresie od 13.XI do 15.IV
m - nie kursuje 24 i 31.XII
n - nie kursuje 24 i 31.XII. oraz Wielką Sobotę
o - nie kursuje 23.XII i 30.XII
ó - kursuje 1.XI
p - kursuje codziennie od 15.VI do 7.IX
s - kursuje w piątki, soboty i niedziele
ś - nie kursuje w Boże Ciało
v - nie kursuje w soboty przypadające w dni świąteczne
w - kursuje od 8.IX do 14.VI
ź - kursuje co drugi miesiąc na przemian z PKS Pabianice
| - nie kursuje w okresie wakacji za wyjątkiem świąt i niedziel
~ - kursuje codziennie od 24.VI do 31.VIII
góraStrefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?