Polfarmex Kutno ograł Sokoła Łańcut

Tomasz Dębowski
Polfarmex ograł sokoła Łańcut
Polfarmex ograł sokoła Łańcut Tomasz Dębowski
Polfarmex Kutno ograł Sokoła Łańcut w drugim meczu fazy play-off w I lidze koszykówki mężczyzn, rozegranym dzisiaj w Kutnie. Stan rywalizacji wynosi 1:1.

Był to udany rewanż Polfarmexu za niespodziewaną porażkę z wczoraj. Zwłaszcza w pierwszej kwarcie w poczynaniach gospodarzy widać było sportową złość. bo rozbili oni rywala 21:5. Już nie tak zdecydowanie, ale pozostałe kwarty także padły łupem miejscowej drużyny. Ostatecznie Polfarmex wygrał wysoko - 84:53.

Za tydzień Polfarmex rozegra dwa mecze w Łańcucie. Gra toczy się do 3 zwycięstw.

KKS Pro-Basket Polfarmex Kutno - PTG Sokół Łańcut 84:53 (21:5, 20:17, 26:18, 17:13)