Darvydas Sernas już wyjechał na święta na rodzinną Litwę Darvydas Sernas już wyjechał na święta na rodzinną Litwę

Darvydas Sernas już wyjechał na święta na rodzinną Litwę (© fot. Krzysztof Szymczak )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze Widzewa kończą okres roztrenowania. W środę będą ćwiczyć na bocznym boisku o godz. 12, a w czwartek rozpoczną zajęcia o godz. 10.

Potem zbiorą się na spotkaniu wigilijnym i rozpoczną miesięczną przerwę świąteczno-noworoczną.

We wtorek w hali ChKS poszerzona kadra pierwszego zespołu odbyła badania wydolnościowe pod okiem doktora Zbigniewa Jastrzębskiego. Z kolegami pożegnali się już reprezentanci Litwy Mindaugas Panka i Darvydas Sernas, którzy samochodem wyjechali w rodzinne strony. Dłuższą podróż zacznie Dudu, który dzisiaj odlatuje do Brazylii. Oby wrócił w tak dobrej formie, jaką prezentował w końcu sezonu.

Operację rekonstrukcji więzadeł, uszkodzonych w sparingu z Dolcanem, przeszedł Mikołaj Zwoliński. Operował lekarz klubowy dr Marcin Domżalski. Reprezentacyjnego juniora czeka półroczny okres rehabilitacji.

Nie będą mieli przerwy działacze. Miejmy nadzieję, że do ekipy lidera dołączą nowi piłkarze, którzy zastąpią wystawionych na listę transferową i tych, z którymi nie przedłużono kontraktów.

Bogusław Sosnowski, przewodniczący rady nadzorczej Widzewa, był uczestnikiem, Okręgłego Stołu dla Polskiej Piłki Nożnej. Obradował w zespole, który zajmował się zarządzaniem polskim futbolem wraz z Grzegorzem Latą, Antonim Piechniczkiem, ministrem sportu Adamem Gierszem, Janem Krzysztofem Bieleckim i Robertem Zawłockim.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Fan (gość)

no i w sumie ponoć można ściągnąć Kascelana z Ukrainy. Jak jest w formie to mógłby zagrozić Pance i ewidentnie mógłby wzmocnić jedenastkę

Fan (gość)

Naprawdę przydałyby się PORZĄDNE wzmocnienia i to takie o jakich kiedyś można było przeczytać. hmmm np. pańską wypowiedź na temat Garguły - "W Widzewie mógłby zarabiać więcej niż w Wiśle". Jeśli to prawda co pan mówił to czy problemem powinno być sprowadzenie np Jakuba Tosika, Janusza Gola czy przedewszystkim CETNARSKIEGO - Piłkarza KTÓRY jak TLEN jest potrzebny Widzewowi. No i jakiś porządny napastnik by się przydał do pomocy Robakowi. Ostatnio było głośno o takim jednym co sporo kasy chce(ale raczej podobnie tyle co garguła) i jest dostępny od zaraz...