Zbierz przyjaciół i zróbcie dobry uczynek Zbierz przyjaciół i zróbcie dobry uczynek

Zbierz przyjaciół i zróbcie dobry uczynek (© 123rf)

Tydzień Dobrych Uczynków potrwa od 23 do 29 marca. Do czynienia dobra nie tylko od święta zachęca Fundacja Aktywności Młodych.

W tym tygodniu zrób coś dla innych! Wszystkie dobre uczynki, duże i małe, z których krótkie relacje zostaną przesłane na adres mailowy radosnywolontariat@gmail.com będą zarejestrowane na specjalnej Mapie Produkcji Dobra. Każdy dobry uczynek sprawi, że miejscowość, w której został uczyniony otrzyma na mapie serduszko. Serduszko będzie tym większe im więcej relacji z dobrych uczynków napłynie do z danego miejsca. Nawet małe miasteczka, mogą dzięki temu stać się wielkie.

Założenia Tygodnia Dobrych Uczynków są proste: zachęcenie wszystkich do produkcji dobra w swoim środowisku lokalnym i promowanie bezinteresownych działań na rzecz innych. Udział w akcji mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i całe grupy, które wspólnie "popełnią" dobry uczynek.

Pamiętajcie, tylko że dobre uczynki powinny być dobrowolne i całkowicie bezinteresowne. Do dzieła!

Czytaj też: Daj słowo Misi. Wasze historie pomagają jej przetrwać ciężkie chwile

Akcje charytatywne

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

emerytka (gość)

Tak bardzo bym chciała żeby Miasto zrobiło dobry uczynek dla EMERYTÓW i matek z małymi dziećmi !!!
ŁAWKI w mieście postawcie. Na trasach z przychodni. W rynku już są ale to za mało!!!
Idąc od lekarza chętnie bym przysiadła , a tu nie ma ławek! Przyjezdni też chętnie by posiedzieli czekając na autobus. Matki z dziećmi też.
Drodzy Włodarze Miasta Skierniewice zróbcie dobry uczynek - ustawcie w mieście ławki!!!

Teri

Za wcześnie na komentarze, bo dopiero co trafiłam na tę Stronę: muszę się rozejrzeć. Na razie gorąco polecam wszelkie zapowiedziane akcje niesienia pomocy innym - to wielka sprawa, wręcz priorytetowa! Pozdrawiam! :D Teri z FB.

Popis (gość)

Chce pomóc Polsce i dlatego oczekuje od Stałej Polsko-Czeskiej Komisji Granicznej która powołana w 1992 roku przy MSW w Warszawie nic do tej pory nie zrobiła ażeby naprawić błąd popełniony w 1958 roku /ponad pół wieku temu ?/. Chodzi o popełniony błąd w Sudetach 368,44 ha
powierzchni na niekorzyść Polski . czytaj http://www.rp.pl/artykul/639125html