Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3 . W meczu drugiej kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Sieradz przegrała na swoim boisku z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:3 (1:1). Sieradzanie nie mogą wygrać z Lechią, na własnym boisku, od 1979 roku. Do soboty nie potrafili strzelić nawet gola tej drużynie, w Sieradzu, od 1985 roku.

Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3
Gole dla Warty: Przemysław Sosnowski (37 minuta, głową), Łukasz Mitek (61). Bramki dla Lechii: Daniel Potakowski (9), Jardel Cruz (71), Wiktor Żytek (78, rzut karny).
Warta kończyła w osłabieniu, bo w 77 minucie czerwoną kartką Upomniany został Piotr Bartłoszewski.
Więcej o meczu oraz pozostałych spotkaniach III ligi w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim".

Sport

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

weryl (gość)

do 4 ligi pajace tam wasze miejsce 3 liga przy zielonym stole tak samo jak dziewczyny z zydzewa zydzew byczyna w koncu graja u siebie haha

gość 71 (gość)

szkoda, że przegrali
Widać, że Pan Prezydent Osiewała nadal jest widoczny na meczach Warty. Plotka już mówiła, że po wyborach Pan Osiewała już przestanie przychodzić na mecze.
Brawo Panie Prezydencie
Warta czas na następny mecz.