Widzew remisuje z Rakowem Częstochowa Widzew remisuje z Rakowem Częstochowa

Widzew remisuje z Rakowem Częstochowa (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Widzew remisuje z Rakowem Częstochowa. Trzecioligowy Widzew Łódź zremisował w środę bezbramkowo z Rakowem Częstochowa (II liga). Mecz rozegrano w Kleszczowie. Trener Rakowa Marek Papszun wystawił rezerwowy skład. Na boisku pojawiło się tylko dwóch podstawowych piłkarzy. Za to w Widzewie grał Piotr Kasperkiewicz, który występował jesienią w trzecioligowym Sokole Kleszczew.

Widzew remisuje z Rakowem Częstochowa
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:0
Widzew: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Sebastian Olczak, Sebastian Zieleniecki, Bartłomiej Gromek - Piotr Kasperkiewicz, Maciej Kazimierowicz - Adrian Budka, Adam Radwański, Daniel Mąka - Piotr Okuniewicz. Ponadto grali: Kamil Tlaga, Przemysław Rodak, Kamil Wielgus, Patryk Strus, Mateusz Michalski, Yudai Ogawa, Dawid Kamiński. Trener:Przemysław Cecherz.
Więcej w czwartkowym "Dzienniku Łódzkim".

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!