W Kozankach Podleśnych (gmina Świnice Warckie) doszło do wypadku. W sobotę, 21 września, dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo. W wypadku ucierpieli kierowcy.

Do wypadku doszło około godziny 15 na drodze powiatowej w Kozankach Podleśnych, dwa kilometry za Świnicami Warckimi. Kierowca samochodu osobowego marki opel astra podczas manewru wyprzedzania najechał na jadący z przeciwka samochód osobowy ford focus.

W wyniku zderzenia ranni zostali obaj kierowcy osobówek. Kierowcę forda karetka ratownictwa medycznego przewiozła do szpitala w Łęczycy. Drugi mężczyzna, kierowca opla, trafił do szpitala w Poddębicach.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

123 (gość)

dodatkowo dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Już pani rzecznik mogłaby się tym nie chwalić. Tydzień w tydzień wylicza ilu to nietrzeźwych rowerzystów zostało zatrzymanych. nie ma ciekawszych informacji?