Ogród Przedszkola nr 1 w Łęczycy zmienił się w magiczną krainę. Wszystko za sprawą Świętego Mikołaja, który wraz ze swoim zaprzęgiem odwiedził dzieci.

O godzinie 15 w ogrodzie Przedszkola nr 1 rozpoczęła się wyczekiwana impreza Mikołajkowa. Na spotkanie przyszło mnóstwo dzieci z rodzicami.Organizatorem tej fantastycznej imprezy byli rodzice wraz z radą pedagogiczną. Dzięki hojności sponsorów przygotowano 320 paczek wypełnionych słodyczami. Każdy brzdąc mógł otrzymać taką paczkę oraz certyfikat grzecznego dziecka.

W programie m.in. znalazła się przejażdżka na żywych reniferach, zdjęcie z Mikołajem, malowanie twarzy, wspólne bicie rekordu na najdłuższy łańcuch choinkowy, zdobienie pierników i ozdób świątecznych, kiermasz domowych wypieków i ręcznie wykonanych ozdób oraz wspólne ubieranie choinki.

Było kolorowo i wesoło, na twarzach dzieci bezustannie gościł uśmiech. Wyśmienita zabawa trwała trzy godziny.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!