Wybierz region

Wybierz miasto

  Hanka Wójciak koncert w Dłutówku

  Chata M
  Dłutów, ul. Dłutówek/5a

  19:00 Czwartek, 28 września

  • Wstęp wolny

  Nietypowo bo czwartkowo i na dodatek jeszcze urodzinowo :)
  Już od wiosny namawialiśmy Hankę do odwiedzenia Chaty M.
  Inicjatorem był Adam, mój starszy syn. Kilka dni temu Hanka Wójciak zadzwoniła do mnie proponując datę 28.09. zgodziłem się natychmiast choć to czwartek bo to również dzień kiedy mój syn skończy 18 lat! :)
  No ale dość prywaty. Zapraszamy na koncert przecudownej Hanki Wójciak - śpiew, harmoszka w towarzystwie Jacek Długosz - gitara,
  Tomasz Pawlak - skrzypce
  Hanka Wójciak - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka, góralka z Zakopanego. Laureatka m.in. III nagrody Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej 2008, I nagrody 46. Studenckiego Festiwalu Piosenki 2010 w Krakowie oraz II nagrody Festiwalu Twórczości Korowód 2011, Nagrody Publiczności na Rock & Chanson Festival 2016 W Kolonii. Współpracowała m.in. z Jarkiem Śmietaną, Anną Treter, Kubą Ostaszewskim, zespołem Naked Mind. W Radiu Kraków prowadzi audycję Wieczór Panieński poświęconą piosence literackiej. Liderka i założycielka Kapeli Hanki Wójciak, której debiutancka płyta Znachorka, ukazała się w czerwcu 2014 roku, nakładem Radia Kraków, a druga płyta "Za/słona" ukaże się w październiku b.r. nakładem wytwórni LAS. Współzałożycielka zespołu S.H.A., w którym śpiewa z Sussanną Jarą i Agatą Siemaszko.

  O debiutanckiej "Znachorce" Muniek Staszczyk powiedział:

  "To poważna, dramatyczna propozycja tekstowo muzyczna, oparta w uczciwy sposób na góralszczyźnie, ale zupełnie inaczej, alternatywnie do tatrzańskiej cepelii w sosie tatro-polo. Materiał wybuchowy, pełen kipiącej emocji. Zostawia łzy i ciarki na plecach. "

  Zasady domowe takie jak zwykle. Dobra zabawa, dużo usmiechu, brak biletów wstępu, zrzutka dla artystów po koncercie (sugerowane 20zł)

  Zapraszamy serdecznie, będzie ognisko i nocne pogaduchy :)
  ...no i tort jeszcze ;)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pacjencie! Czy znasz swoje prawa?