Wybierz region

Wybierz miasto

  Henry David's Gun - Dłutówek koło Pabianic

  Chata M
  Dłutów, ul. Dłutówek/5a

  19:00 Sobota, 4 marca

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszam na rewelacyjne wydarzenie - Henry David's Gun w Chacie M
  Zasady uczestnictwa takie jak zawsze. Wejście jest bezpłatne i nie ma biletów. Można przynieść ze sobą coś do jedzenia i picia. Po koncercie zrzutka dla zespołu do kapelusza, a potem...sami wiecie - impreza :)
  Zaproszeni są wszyscy ale licznba miejsc jest ograniczona zatem proszę o potwierdzanie obecności najlepiej poprzez kliknięcie na wydarzeniu i dodatkowo w wiadomości prywatnej.

  Oto informacje o zespole i linki do ich twórczości:

  Lubisz muzykę filmową, akustyczną? Taką w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver? Posłuchaj zatem Henry David’s Gun! Warto!

  Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.

  2016 to rok premiery debiutanckiego albumu grupy „Over the fence… and far away” (wydawca Borówka Music). W radiowej Trójce premierę miał singiel „Bottomless Lake” zapowiadający płytę.

  Relacje między ciszą a dźwiękami tworzą w Henry David’s Gun nabrzmiałą emocjami warstwę rozcinaną charakterystycznym męskim wokalem. Nagrywane w pomieszczeniach drewnianego wiejskiego domu kompozycje nie obfitują w stricte rockowe, agresywne zagrania. Towarzyszą im natomiast specyficzny puls oraz utopione w głębokich pogłosach, niemalże baśniowe brzmienia przywodzące na myśl twórczość takich artystów jak choćby Foreign Fields, Bon Iver czy nawet Nick Cave.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  LAUR PIĘKNA "Nasz Tygodnik Kutno Łęczyca" - Salon kosmetyczny

  LAUR PIĘKNA "Nasz Tygodnik Kutno Łęczyca" - Salon kosmetyczny