Bardzo dobry start dziewcząt w Finale Krajowym Ligi Lekkoatletycznej

Katarzyna Michalak
Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum im. Jan Pawła II w Łęczycy, podczas Finału Krajowego w Lidze Lekkoatletycznej zajęła wysokie - 4 miejsce. Finał odbywał się w dniach 12-13 czerwca Białymstoku.

Ponadto, jedną z zawodniczek - Ewę Różańską spotkało wielkie wyróżnienie w postaci odczytania ślubowania sportowca XVI Finału Krajowego w L.A. Tak wielki sukces dziewczęta zawdzięczają swojej ciężkiej pracy i wytrwałości oraz przychylności dyrektora gimnazjum i pracy sztabu trenerskiego oraz Zarządu MKLA Łęczyca.

Pierwsze miejsce w zawodach wywalczyła reprezentacja Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej, która zgromadziła 2005 punktów. Druga pozycja przypadła zespołowi z Aleksandrowa Łódzkiego (1800 pkt.), a trzecia - Gimnazjum Sportowemu nr 19 w Białymstoku (1714 pkt.). Łęczycka reprezentacja zgromadziła 1649 punktów i zajęła znakomite czwarte miejsce, na jedenaście startujących drużyn.