Grad medali dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy

Joanna Kaźmierczak
Grad medali dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy MKLA Łęczyca
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Łęczycy mogą pochwalić się bardzo dobrym startem w Halowym Wojewódzkim Meczu Lekkoatletycznym, który odbył się w środę (11 stycznia) w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim.

W meczu brało udział dziesięć szkół z województwa łódzkiego. Uczniowie SP1 zdobyli osiem medali i zdominowali wszystkie konkurencje na zawodach. Najlepszymi zawodnikami byli: Zuzanna Biłas, która zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i biegu na 40m, Marcel Voss, który wygrał skok w dal i był drugi na 40m. Medale zdobyli również Sandra Nawerska w skoku wzwyż, Lena Turkowska w biegu na 600m, Adam Janicki w pchnięciu kulą oraz Jakub Kaźmierczak w skoku wzwyż.

Dobrze zaprezentowali się pozostali uczniowie, którzy często byli tuż za podium: