Kolęda 2022 w Łęczycy. Gdzie ksiądz chodzi z wizytą duszpasterską od 17 do 22 stycznia

Joanna Kaźmierczak
Joanna Kaźmierczak
Sprawdź, gdzie ksiądz chodzi z wizytą duszpasterską 17 - 22 stycznia
Sprawdź, gdzie ksiądz chodzi z wizytą duszpasterską 17 - 22 stycznia poglądowe
Udostępnij:
Księża z łęczyckich parafii kontynuują w przyszłym tygodniu wizyty duszpasterskie. Sprawdziliśmy, jak wygląda plan kolędy na najbliższych kilka dni.

Księża z parafii św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy w poniedziałek od godz. 16 odwiedzą wiernych z ul. Dworcowej 5e, 5f, 7 oraz Ozorkowskiej 3/5. We wtorek wizyty duszpasterskiej spodziewać mogą się mieszkańcy ul. Belwederskiej 75a, 79.

W środę od godz. 9 zaplanowano kolędę w Wilczkowicach Dolnych. O godz. 16 księża odwiedzą wiernych z ul. Belwederskiej 79a, Szkolnej 1 i 3 oraz Wojska Polskiego 1a, 1b. W czwartek od rana wizyty duchownych mogą spodziewać się mieszkańcy Wilczkowic Górnych. Tego samego dnia od godz. 16 kolęda zorganizowana zostanie na ul. Belwederskiej 81 oraz 81 a. W piątek od godz. 16 duchowni z kolędą pojawią się na ul. Wojska Polskiego 1c, Belwederskiej 83 oraz Ozorkowskie Przedmieście 4a. W sobotę od godz. 9.30 wizyty duszpasterskiej spodziewać mogą się mieszkańcy Topoli Katowej.

W klasztorze OO. Bernardynów w Łęczycy poniedziałkową kolędę zaplanowano u wiernych z ul. Konopnickiej: 4; 4A; 4C. We wtorek wizyty duchownego spodziewać mogą się mieszkańcy z ul. Konopnickiej: 4B; 4D; 6 w Łęczycy. W środę kolędę zaplanowano na ul. Konopnickiej: 8; 8A; 8B. W piątek natomiast kolęda przeprowadzona zostanie na ul. Konopnickiej: 1; 1B. W sobotę wizyty księdza spodziewać mogą się wierni z ulic: Żydowska; Kowalska; Plac Kościuszki i Aleja Św. Jana Pawła II

W parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Topoli Królewskiej w poniedziałek kolęda zorganizowana zostanie w miejscowościach Chrząstówek - Karłów - Kamionka od nr. 50 -26. We wtorek wizyty proboszcza spodziewać mogą się mieszkańcy Gawronek od nr. 2 - 27. W środę kolęda przeprowadzona zostanie w Kucharach nr. 30a -57. W piątek kolęda będzie kontynuowana w Gawronkach oraz Gawronach (30-52). W sobotę wizyta duchownego zaplanowana jest w Topoli Królewskiej 59a - 46, 43B.

- Kontynuujemy czas wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą. Oczywiście z zachowaniem przepisów sanitarnych. I tak: będę przemieszczał się swoim pojazdem (jeśli tylko będzie działać) (od godz. 10. 00 – możliwość zmiany), ze swoją wodą święconą i kropidłem. Gdyby istniała potrzeba dłużej rozmowy będę się umawiał na konkretny dzień po kolędzie (kalendarz). Osoby starsze, chore lub na kwarantannie proszę o podejście z zapaloną świecą do okna (jeśli jest to możliwe) i wspólną modlitwę - czytamy na stronie parafii w Topoli Królewskiej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie