Lekkoatletyka. Srebro Szymona Kłosińskiego na Mistrzostwach w Toruniu

Joanna Kaźmierczak
Szymon w łącznej kwalifikacji (z wynikiem 4618 punktów) ustanowił rekord Łęczycy i uplasował się na trzeciej pozycji w tabelach historycznych Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki fot. MKLA Łęczyca
Srebrny medal Mistrzostw Polski U-23 w w siedmioboju zdobył Szymon Kłosiński. To pierwszy medal utytułowanego już łęczyckiego wieloboisty w kategorii młodzieżowców. Najlepsze wyniki zawodnik MKLA Łęczyca uzyskał w pchnięciu kulą (12.16 m),skoku o tyczce (4.30m) i biegu na 1000 m (2.58.8 min). We wszystkich tych konkurencjach zajął pierwsze miejsce.

Sukcesy Szymona Kłosińskiego

W łącznej kwalifikacji podopieczny trenera Roberta Kubiaka wynikiem 4618 punktów ustanowił bardzo dobry rekord Łęczycy i uplasował się na trzeciej pozycji w tabelach historycznych Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!