3 z 49
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY...
fot. fot. ilustracyjne / archiwum naszemiasto.pl

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego

Stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty, łódzkie
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: Prace gospodarcze na terenie Przedszkola oraz inne wskazane przez dyrektora.
Wymagania:wykształcenie - podstawowe
umiejętność - pracownik gospodarczy - pielęgnacja terenów zielonych

Zobacz również

Ten klub obejmie Szulczek? Rozmawiała z nim także Cracovia

Poznań pozyskał 14 milionów zł na zieleń. Będą parki!

Dzięki tej marynacie mięso nie będzie suche. Zrobisz ją w 5 minut!

Serial Fallout powróci z nowym sezonem! Są powody do radości

Jazda po alkoholu. Tu spotkasz najwięcej pijanych kierowców