MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 31
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko:  SPRZĄTACZKA BIUROWA...
fot. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego

Stanowisko: SPRZĄTACZKA BIUROWA
Miejsce pracy: Łęczyca, łódzkie
Pracodawca: ARMA Sp. z o.o.
Data rozpoczęcia:01.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0,5
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości biur
Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe
umiejętność - sumienność i dokładność

Zobacz również

Nowe Rozwiązania dla Kładki Kazimierz-Ludwinów

NOWE

ORLEN wspiera rozwój startupów. Trwa nabór wniosków

NOWE

W Polsce niedoceniany, we Francji to rarytas. Ten dżem to płynne złoto

Pociąg zderzył się z tirem. Nie żyje maszynista z Kutna

Te zabiegi medycyny estetycznej zrobisz latem. Oto rady ekspertki