3 z 51
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Łęczyca, łódzkie...
fot. fot. poglądowe

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

OPIEKUN DO DZIECKA Z ORZECZENIEM O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

Miejsce pracy: Łęczyca, łódzkie
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: Opieka nad dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)

Zobacz również

Korona gra bardzo ważny mecz z Puszczą. Są problemy kadrowe

Drużyna reprezentanta Polski jako pierwsza spadła z Serie A

Nowe udogodnienia na lotnisku Modlin. Duży ukłon w stronę pasażerów

Egzamin ósmoklasisty 2024 z angielskiego. Tu pojawią się odpowiedzi i arkusz

Ten produkt nie tylko polepsza trawienie. Może zmniejszyć objawy ADHD u dzieci