3 z 59
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Ozorków...
fot. ilustracyjne / pixabay.com

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Ozorków
Pracodawca: VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zakres obowiązków:1. Wykonywanie instalacji elektrycznych,
2. Noszenie narzędzi,
3. Rozprowadzanie kabli.
Wymagania: wykształcenie - podstawowe
zawód - elektryk
umiejętność - praca w zespole.

Zmiany w składzie siatkarek Moya Radomki Radom na nowy sezon nieuniknione

Wychowanek zdobył punkt i Falubaz ma historyczny triumf

Dzięki konturowaniu twoja twarz będzie szczuplejsza! Zobacz nowy sposób

Łęczyccy policjanci znaleźli ponad 30 gramów narkotyków

Straż Pożarna w Łęczycy ma nowego komendanta. Został nim st. kpt. Marcin Kornat