2 z 61
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Topola Królewska...
fot. ilustracyjne / archiwum naszemiasto.pl

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy [13.11.2022]

FORMIERZ

Miejsce pracy: Topola Królewska
Pracodawca: Ferro-Term Sp. zo.o . Łódź, Topola Królewska
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Rodzaj umowy :Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie form,
2. Obsługa urządzenia do mieszania masy formierskiej,
3. Ręczne wykonywanie rdzeni
Wymagania: wykształcenie - podstawowe

Zobacz również

Pościg policyjny i wypadek samochodowy w Obornikach

Lokalny biznes ze Szczecinka jednoczy siły. Powołali organizację i będą działać razem

Rodzicu, zrezygnuj z baniek mydlanych! Są groźne dla twojego dziecka

Wiosenne problemy skórne potrafią uprzykrzyć życie. Tak je rozwiążesz!

Alergie i nowotwory mogą być ich objawem. PNO trudno rozpoznać