Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Seniorów. Mikołaj Szczęsny z rekordem życiowym

Joanna Kaźmierczak
Wysoką formą popisał się Mikołaj Szczęsny podczas Otwartych Mistrzostw Aleksandrowa Seniorów. Utalentowany zawodnik MKLA Łęczyca wygrał z rekordem życiowym (2.05 m) bardzo dobrze obsadzony konkurs skoku wzwyż.

Na drugim miejscu uplasował się Przemysław Rutowicz (2.00 m) UMLKS Pegaz Opoczno. Maciej Wawrzyniak był najlepszy w pchnięciu kulą (12.18 m). Zajął także trzecie miejsce w rzucie dyskiem (37.02 m). W konkursie tym najlepszym zawodnikiem był wychowanek MKLA Łęczyca Robert Urbanek (59.66 m). Eryk Sewiło uplasował się na trzeciej pozycji w skoku o tyczce (3.60 m), czwarty był Jakub Żelechowski (3.40 m), piąty Hubert Woźniak (2.80 m).

W rywalizacji kobiet Kalina Koperska i Natalia Bieniak uzyskały ten sam rezultat (2.60 m) zajmując ex aequo piąte miejsce. W biegu na 400 metrów świetnie spisał się Jakub Grabski który zajął trzecią lokatę aż o sekundę poprawiając rekord życiowy (51.36 m).

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?