Dariusz Piekarczyk
Sparingi III ligi.Warta pokonała Lecha, ŁKS II wygrał z Bełchatowem, Lechia ze Starem Fot. Dariusz Piekarczyk
W sobotę wszystkie trzecioligowe drużyny naszego regionu grały mecze sparingowe. Niespodzianką jest wyjazdowe zwycięstwo Warty Sieradz z drugoligowymi rezerwami mistrza Polski Lecha Poznań 2:1. Grano cztery razy po 30 minut.

Wyniki meczów sparingowych trzecioligowców naszego regionu
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Start Starachowice (lider IV ligi świętokrzyskiej) 2:0 (2:0). Gole: Klim Morenkow, Bartosz Snopczyński.
Victoria Sulejów (lider IV ligi mazowieckiej) - Unia Skierniewice 3:2 (3:0). Gole dla Unii: Kamil Sabiłło, Konrad Kowalczyk.
ŁKS II Łódź - GKS Bełchatów 2:1 (0:1). Gole: Jędrzej Zając, Ricardo Goncalves - testowany.
Widzew II Łódź - Pelikan Łowicz 5:2 (4:1). Gole: Wiktor Preuss 2, Daniel Mąka, Kamil Cybulski, testowany - Maksymilian Czeczko, Kacper Falkowski.
Lech II Poznań - Warta Sieradz 1:2 (grano cztery razy po 30 minut). Gole dla Warty: Krystian Adamiak, testowany.