Tak wyglądał Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Zobacz zdjęcia

Joanna Kaźmierczak
Joanna Kaźmierczak
Tak wyglądał Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Zobacz --> ZDJĘCIA
Tak wyglądał Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Zobacz --> ZDJĘCIA Joanna Kaźmierczak
W Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy zorganizowano dzień otwarty dla uczniów szkół podstawowych. Nie brakowało rozmów, ciekawych pokazów, wspólnej belgijki i konkursów z nagrodami.

Dzień otwarty w "Grodzkiej"

Dzień Otwarty zorganizowano w czwartek, 23 marca. Przyszli absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się z kierunkami kształcenia, a także zobaczyć, jak placówka wygląda od środka. Na młodzież czekały prezentacje przygotowane przez starszych kolegów, liczne pokazy, konkursy i upominki. Na sali gimnastycznej mogliśmy zobaczyć belgijkę w wykonaniu uczniów, natomiast w pracowni chemicznej efektowne doświadczenia. W pracowni fotograficznej uczniowie mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia.

Na Dzień Otwarty przyjechali uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu m.in.: Witoni, Wilczkowic, Grabowa, Topoli Królewskiej, Góry św. Małgorzaty, Leźnicy Małej, Świnic Warckich, Daszyny, Mazewa, Kadzidłowej, Starej Sobótki, Sług oraz łęczyckich podstawówek (SP nr 1, SP nr 3, SP nr 4).

- Dzień otwarty zorganizowaliśmy w formie zabawy terenowej przy użyciu kodów QR. W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera. Mamy doświadczoną kadrę pedagogiczną oraz ciekawe kierunki kształcenia. Możemy również pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów maturalnych oraz zawodowych - powiedział nam Krzysztof Wójcik, dyrektor Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy.

Poniżej oferta edukacyjna ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy na rok szkolny 2023/2024

TECHNIKUM

  • technik analityk,
  • technik informatyk,
  • technik elektronik,
  • technik ekonomista,
  • technik fotografii i multimediów,

LICEUM

  • klasa humanistyczna (przedmioty rozszerzone: j. polski, historia, j. obcy),
  • klasa matematyczno-geograficzna (przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia, j. obcy),
  • klasa bilogiczno-chemiczna "mundurowa" (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, j. obcy).

Placówka od kilku lat organizuje również zagraniczne praktyki w ramach programu Erasmus+. Uczniowie byli m.in. we Włoszech czy Gracji.

ZOBACZ TAKŻE:

iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na leczyca.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie