Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny. Medale dla MMKT Łęczyca ZDJĘCIA

Joanna Kaźmierczak
W dniach 16-18 października w Pabianicach rozgrywany był Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny U-14, na którym to wstąpiły zawodniczki MMKT Łęczyca. W porównaniu do ubiegłego weekendu turniejowego, ten także przyniósł pozytywne wiadomości, bowiem zawodniczki wróciły z medalami.

W ubiegłym tygodniu zmagania dotyczyły kategorii wiekowej U-12, natomiast w ten weekend kategoria ta wynosiła U-14. Nie przeszkodziło to zawodniczkom MMKT Łęczyca – Nadii Jasińskiej, Nikoli Mencik, Basi Kowalskiej i Alicji Aniszewskiej zdobyć miejsc na podium.

W grze singlowej Nadia Jasińska musiała zadowolić się srebrnym medalem, ponieważ przegrała z rywalką dopiero w finale. Z kolei w deblu wszystkie miejsca na podium należały do zawodniczek MMKT Łęczyca. Pierwsze miejsce zajęła para: Nadia Jasińska/Wiktoria Berson, drugie miejsce należało do pary Nikola Mencik/Iza Kawalec, a brązowy medal zdobyły: Basia Kowalska i Alicja Aniszewska.

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?