Zawodnicy Klubu Sportowego HURTAP Łęczyca z medalami i pucharami w Ogólnopolskich maratonach rowerowych Cisowianka Mazovia MTB

W niedzielę, 18 października w Legionowie koło Warszawy zakończył się cykl wyścigów Cisovianka Mazovia MTB . Cykl składał się z 8 wyścigów, które rozgrywane były począwszy od 18 lipca do 18 października kolejno w Mławie, Nidzicy, Ełku, Łodzi, Puławach, Józefowie, Piasecznie i w Legionowie.

Wyścig finałowy w Legionowie, kończący cały sezon 2020 w ramach cyklu Mazovia zgromadził kilkuset zawodników MTB. Na trudnej i wymagającej trasie, w deszczu i zimnie na starcie stanęli również zawodnicy KS HURTAP Łęczyca uzyskując bardzo dobre wyniki.

Konrad Barcz zajął 1 miejsce po pasjonującym finiszu na dystansie 20 km w kategorii junior oraz 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Alicja Marta Napióra zajęła 2 miejsce na dystansie 42 km oraz w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 2 miejscu ustępując tylko czołowej zawodniczce Polski w swojej kategorii.

Wiktor Napióra zajął 2 miejsce na dystansie 42 km oraz w 1 miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!