Zawodnicy MKLA Łęczyca udanie na pierwszym mityngu w 2017 roku!

Łukasz Janikowski
Zawodnicy MKLA Łęczyca na mityngu w Łodzi
Zawodnicy MKLA Łęczyca na mityngu w Łodzi nadesłane
W hali RKS Łódź odbył się pierwszy w sezonie 2017 r.halowy mityng kwalifikacyjny.W zawodach wzięła udział piętnastoosobowa grupa zawodników MKLA Łęczyca.Bardzo dobrze zaprezentował się w biegu na 60 m przez płotki młodzików Adam Jaśkiewicz.

Podopieczny trenera Łukasza Kwapkowskiego zwyciężył w tej konkurencji poprawiając jednocześnie rekord życiowy (8.87 s).Zawodnik MKLA jest aktualnie liderem tabel wojewódzkich i faworytem zbliżających się Mistrzostw Województwa Młodzików.W tej samej konkurencji w kategorii juniorów młodszych szóste miejsce zajął Jakub Staniszewski (8.77 s),siódmy był Maciej Kamiński (9.05 s),ósmy Paweł Rybarczyk (9.56 s).Wszyscy poprawili rekordy życiowe.Paweł Zajma zajął czwarte miejsce w biegu na 60 m (7.27 s) i piąte na 200 m (24.09 s).Oba rezultaty są jego nowymi rekordami życiowymi.Mateusz Grabski uplasował się na piątej pozycji na 600 m (1.33.75 min),szósty był Bartosz Subocz (1.33.82 min).To także rekordy życiowe zawodników.Dobrze zaprezentowali się debiutujący w zawodach halowych młodzi tyczkarze,ustanawiając dobre rekordy życiowe.Krystian Darmach skoczył 3.30 m,a Bartosz Żemigała 3.20 m.W tyczce dziewcząt trzecie miejsce zajęła Katarzyna Mrozińska 2.90 m,na ósmej pozycji uplasowała się Martyna Olczyk 2.20 m.