Złoty medal Marka Szymańskiego z MKLA Łęczyca

Justyna Sobczak
Złoty medal w biegu na 800 m na rozgrywanych w Łodzi Mistrzostwach Polski Akademickich Związków Sportowych zdobył Marek Szymański (1.51.62 min).

Na drugim miejscu uplasował się Jędrzej Hasiura RKS Łódź (1.53.63 min), trzecie miejsce zajął Michał Knapik RKS Łódź (1.53.67 min).

Startująca w Warszawie Ewa Różańska prawie o dwadzieścia metrów poprawiła swój rekord Łęczycy w rzucie młotem (57.36 m).
- To aktualnie trzeci wynik w kategorii U 18 w Polsce - mówi Mirosław Andrysiak z MKLA Łęczyca. - Ewa wygrała także rzut dyskiem z dobrym wynikiem (45.38 m).

Dwa drugie miejsca na tych samych zawodach zajął Maciej Wawrzyniak.W rzucie dyskiem uzyskał (43.72 m),a w pchnięciu kulą (13.97 m).