4 z 59
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Ozorków...
fot. ilustracyjne / archiwum naszemiasto.pl

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Ozorków
Pracodawca: VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zakres obowiązków:1. Drążenie koryt,
2. Prowadzenie kabli,
3. Wiercenie dziór,
4. Gwintowanie.
Wymagania:wykształcenie - podstawowe
język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany)
język obcy - niemiecki (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany)

Zobacz również

Oceniamy piłkarzy Cracovii za mecz z Górnikiem Zabrze

Star Starachowice wygrał z Klubem Sportowym Wiązownica 1:0 [ZDJĘCIA]

Jedziesz odpocząć i pojawia się ona… Jak zapobiegać biegunce w czasie podróży?

Kosztuje niewiele, a działa cuda! Użyj jako krem do twarzy, rąk i stóp

Sprawdź najciekawsze atrakcje Warszawy. Co robić w stolicy podczas majówki?