Otwarte Mistrzostwa Łęczycy w tenisie ziemnym za nami

Joanna Kaźmierczak
Otwarte Mistrzostwa Łęczycy w tenisie ziemnym za nami UM Łęczyca
W miniony weekend na kortach miejskich (ul. Dworcowa) odbyły się Otwarte Mistrzostwa Łęczycy w tenisie ziemnym. W turnieju rywalizowali tenisiści-amatorzy z Kutna, Poddębic, Ozorkowa, Zgierza oraz Łęczycy.

Turniej w Łęczycy

Zwyciężył Kamil Olejniczak z Kutna, który w finale pokonał łęczycanina Krzysztofa Kozańskiego. W meczu o III miejsce Michał Imiński ze Zgierza wygrał z Adamem Oskarem z Ozorkowa.

- Turniej zakończyło wręczenie pucharów oraz nagród zawodnikom, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca - informują miejscy urzędnicy.

Przypominamy jednocześnie, że z kortów można korzystać bezpłatnie we wrześniu w godzinach 15-19 oraz w październiku w godzinach 15-18.