Srebro Marka Szymańskiego na Akademickich Mistrzostwach Polski w Łodzi [ZDJĘCIA!]

Łukasz Janikowski
Srebro Marka Szymańskiego
Srebro Marka Szymańskiego nadesłane
Marek Szymański z klubu MKLA Łęczyca odniósł kolejny sukces. Z rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Polski przywiósł srebrny medal w biegu na 800 m.

Marek Szymański zdobył srebrny medal, notując przy okazji najlepszy wynik w sezonie (1.50.96 min) Złoto przypadło zawodnikowi RKS Łódź Mateuszowi Borkowskiemu, który przybiegł na metę z czasem 1.50.57 min, a brąz zdobył Adrian Wyrzykiewicz WDA Piła (1.51.33 min). Udanym startem może pochwalić się także inny zawodnik MKLA Łęczyca. W skoku wzwyż na czwartym miejscu uplasował się Dawid Wawrzyniak z wynikiem 2.03 m.To także najlepszy w sezonie rezultat tego skoczka, który po kontuzji powoli dochodzi do formy. Konkurs skoku wzwyż wygrał Norbert Kobielski z MKS Inowrocław z wynikiem 2.23 m.