MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 50
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI...
fot. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego. Kogo szukają pracodawcy? Co oferują?

Oferty pracy z Łęczycy i powiatu łęczyckiego

Stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI
Miejsce pracy: Grabów, łódzkie
Pracodawca: DRIVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zakres obowiązków: kierowanie i zarządzanie zespołem zmiany, prowadzenie dokumentacji
Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe
umiejętność - umiejętność kierowania zespołem osób
umiejętność - gotowość do pracy zmianowej

Zniknie zator na krajowej "jedenastce". Umowa na nowy odcinek S11 podpisana [zdjęcia]

Zwalniani pracownicy muszą szukać nowego zajęcia. Kto ma szansę na pracę?

Można już korzystać z kajaków i rowerków wodnych nad zalewem w Łęczycy!

Koniec rynku pracownika w transporcie?

Posłanka Paulina Matysiak zawieszona w klubie Lewicy