Udane Mistrzostwa Województwa Młodzików dla zawodników MKLA Łęczyca

Joanna Kaźmierczak
Udane Mistrzostwa Województwa Młodzików dla zawodników MKLA Łęczyca MKLA Łęczyca
Za nami Mistrzostwa Województwa Młodzików. Zawodnicy Młodzieżowego Klubu Lekkiej Atletyki z Łęczycy zdobyli aż pięć medali.

Maja Andrysiak zdobyła złoty medal w skoku o tyczce z wynikiem 2,45m, a jej koleżanka Maja Moruzgała była druga też w skoku o tyczce z wynikiem 2,05 m. Jakub Kaźmierczak zdobył srebrny medal w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm, Marcel Voss zdobył brązowy medal w skoku w dal z wynikiem 5,84 m. Bardzo dobrze rzucała oszczepem Nina Kowalska, uzyskując rekord życiowy 28,64 m. Zuzanna Andrysiak uplasowała się tuż za podium na czwartym miejscu w skoku o tyczce.

Czwarty w rzucie dyskiem był również Adam Janicki rzucając na odległość 31,05 m. Bardzo dzielnie z obolałym kolanem wystartowała Martyna Sobalczyk w sztafecie 4x100m, w biegu na 100m i w biegu na 300m. Nasza etatowa skoczkini wzwyż Nikola Nawrocka po męczącym biegu w sztafecie i eliminacjach w biegu przez płotki zajęła dopiero czwarte miejsce w skoku wzwyż.

info: MKLA Łęczyca